section bg

У період карантину багато хто переосмислює сенс життя та дбає про майбутнє. Так само це дуже актуально і для розвитку бізнесу.

Власники обирають різні стратегії в умовах світу, що змінюється - скорочення витрат, припинення або зниження розвитку окремих видів бізнесу, диверсифікація.

Хочемо поділитися нашими планами, а відтак обираємо розвиток та розширення горизонту продуктів, що ми надаємо, і готові разом з Вами будувати наше майбутнє.

Протягом 4 років роботи ТОВ «СІТ СЕК’ЮРИТІ» створило репутацію надійного партнера, найкрупнішої першої інкасаторської компанії в Україні з графіком роботи 24/7/365.

Наразі першими впроваджуємо функцію обробки готівки для юридичних осіб та банків.

Пропонуємо послуги повного аутсорсингу інкасації та обробки готівки для банків, їх відділень, АТМ, перерахунок та зарахування на рахунки проінкасованої готівки юридичних осіб, обмін банкнот на розмінну монету для торгівельно-сервісних підприємств.

Наш касовий вузол оснащений 19 сортувальниками іноземного виробництва, що мають від 6-ти до 16-ти кишень сортування. Вузол також працює в режимі 24/7/365. Сховища 9, 8, 5 класів захисту, цінності перестраховані в міжнародному синдикаті ЛЛойдс.

Запрошуємо представників банків та юридичних осіб оглянути наш касовий вузол в режимі Online-конференції.

Готівка обробляється відповідно до вимог НБУ, в тому числі з урахуванням особливостей карантину.

Безкоштовна консультація з нашим менеджером

Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами та проведе консультацію з будь-яких питань щодо інкасації