Preloader logo

УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ EUROPE CASH CYCLE SEMINAR

Шановні клієнти та партнери!

Наша компанія постійно вивчає і впроваджує міжнародний досвід в галузі інкасації, а також новітні процеси та технології обробки й зберігання готівки.

З 13 по 17 травня ми взяли участь у міжнародному семінарі «Europe Cash Cycle Seminar» в Грузії, який є міжнародним профільним майданчиком для обміну досвідом в галузі обслуговування готівкового обігу.

Поряд з нашими колегами з Ізраїлю, Хорватії, Нідерландів, Білорусі та інших країн, ми виступили з доповіддю, поділилися досвідом роботи нашої СІТ-компанії в Україні, а також дізналися багато нового про роботу подібних компаній за кордоном. Так, наприклад, наші колеги з Білорусі, Хорватії та Нідерландів забезпечують повний цикл роботи з готівкою, а не тільки надають послуги з інкасації, приймаючи в т.ч. на повний аутсорсінг операції з підкріплення АТМ і банківських установ готівкою, перерахування та зберігання коштів юридичних осіб.

Це дозволяє банкам заощаджувати до 30% витрат, направляючи вивільнені кошти на розвиток профільних послуг.

Багато з того, про що ми дізналися на семінарі, ми плануємо запровадити найближчим часом, а відтак ми будемо регулярно вас інформувати про це.